Witam wszystkich na Moim Blogu !

 Witam  wszystkich  bardzo  serdecznie  na  moim  blogu !😘
                       
                   "FASHION AND LIFE'




Chciała bym powiedzieć parę słów o sobie-Czyli poznajcie mnie 👍
 tak na początek...

A mianowicie Jestem bardzo wesołą osobą, towarzyską , bardzo lubię pomagać innym a także tym najsłabszym , którzy sami by sobie nie poradzili mowa tu oczywiście o zwierzętach , które kocham i  świat bez nich był by szary...
Mam oczywiście swoje kochane zwierzątka : króliczkę Fikusię i żółwia Kropka , który jest już ze mną od ponad 18-stu lat.

W wolnym czasie lubię sobie pospacerować , poleżeć :D a także oglądać filmy, seriale, pośpiewać i potańczyć.

Uwielbiam dzieci dlatego skończyłam właśnie szkołę w tym kierunku ( Opiekunka dziecięca ) 
Skończyłam również kierunek ( Florysta ) 
W wolnych chwilach lubię także tworzyć jakieś kompozycje kwiatowe na różne okazje...

     Jeszcze dodam , że uwielbiam spędzać mnóstwo czasu ze swoją rodziną oraz z moimi przyjaciółmi i ukochanym <3

Mam nadzieję , że chociaż trochę Was zainteresowałam , krótkim opisem o sobie :* 

Zapraszam Wszystkich jeszcze raz na moją stronkę :)

                                                                          Pozdrawiam


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

"SKĄD POMYSŁ NA BLOGA ?'