Witam wszystkich na Moim Blogu !
Witam wszystkich bardzo serdecznie na moim blogu !😘
"FASHION AND LIFE'
"FASHION AND LIFE'
Chciała bym powiedzieć parę słów o sobie-Czyli poznajcie mnie 👍
tak na początek...
A mianowicie Jestem bardzo wesołą osobą, towarzyską , bardzo lubię pomagać innym a także tym najsłabszym , którzy sami by sobie nie poradzili mowa tu oczywiście o zwierzętach , które kocham i świat bez nich był by szary...
Mam oczywiście swoje kochane zwierzątka : króliczkę Fikusię i żółwia Kropka , który jest już ze mną od ponad 18-stu lat.
W wolnym czasie lubię sobie pospacerować , poleżeć :D a także oglądać filmy, seriale, pośpiewać i potańczyć.
Uwielbiam dzieci dlatego skończyłam właśnie szkołę w tym kierunku ( Opiekunka dziecięca )
Skończyłam również kierunek ( Florysta )
W wolnych chwilach lubię także tworzyć jakieś kompozycje kwiatowe na różne okazje...
Jeszcze dodam , że uwielbiam spędzać mnóstwo czasu ze swoją rodziną oraz z moimi przyjaciółmi i ukochanym <3
Mam nadzieję , że chociaż trochę Was zainteresowałam , krótkim opisem o sobie :*
Zapraszam Wszystkich jeszcze raz na moją stronkę :)
Pozdrawiam


Komentarze
Prześlij komentarz